29 березня 2018 року у Херсонському Водоканалі відбулась знаменна для підприємства подія: звіт керівнитва підприємства та профспілкової організації про виконання зобовʼязань Колективного договору за 2017 рік.

Початок заходу був ознаменований приємною подією – нагородженням почесними грамотами передовиків виробництва з нагоди Дня житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення у присутності майже 300 делегатів зі всіх структурних підрозділів підприємства.

Потім директор Водоканалу Михайло Чемерис тепло привітав зі знаковою подією  інженера виробничого відділу Надію Чеховську, яка  прийшла до  МКП «ВУВКГ м.Херсона»  1 квітня 1968 року  та самовіддано працює на рідному підприємстві вже півстоліття! Сповнена ідей та планів Ювілярка щиро подякувала колективу та керівництву за увагу та можливість самовдосконалення та розвитку. «Херсонський водоканал – кращий в Україні», -запевнила Надія Миколаївна.

Звіт директора про виконання зобов’язань колективного договору за 2017 рік адміністрацією підприємства був представлений у вигляді презентації. У виступі керівника підприємства були розглянуті виробничі  та економічні питання, напрямки фінансової політики, досягнення та перспективи розвитку підприємства. Доповідь супроводжувалась наглядними таблицями, діаграмами, фотоматеріалами

Виступ голови первинної профспілкової організації Галини Щербань був акцентований на  забезпеченні працівників спецхарчуванням, спецодягом, питаннях відпочинку, оздоровлення, заохочення, надання матеріальної допомоги, придбання медикаментів для лікування робітників, культурного дозвілля. У конференції прийняла активну участь голова обласної галузевої профспілки Ніна Плєвакіна.

У минулому 2017 році створювались нові робочі міста, було повністю вирішене питання забезпечення всіх працівників спецодягом та спецвзуттям, зайнятим у шкідливих умовах праці надавалось молоко, на підприємстві тричі підіймалась заробітна плата (в цілому – на 20,9 %).

Представники служб і цехів, які оцінювали спільну роботу адміністрації та профсоюзу, дяякували за підтримку та висували власні пропозиції щодо покращення умов роботи   своїх підрозділів.

Так, у 2017 році було виконано 57 заходів з охорони праці, спрямованих на створення безпечних умов на виробництві. На 2018 рік планується здійснити 52 заходи на загальну суму 1 410 750 грн.

Роботу адміністрації та профспілки Водоканалу у 2017 році   визнано задовільною.

http://www.water.ks.ua/index.php/spozhyvacham/novyny/871-vodokanal-vikonue-zobov-yazannya-kolektivnogo-dogovoru

Залишити коментар