21-23 вересня 2018 року в м. Київ відбувся командний чемпіонат України з академічного веслування, який підвів результати річної спільної роботи як спортсменів так і тренерів.

Збірна команда Херсонської області з веслування академічного в складі  36 спортсменів: 29 з яких спортсмени  КЗ «Школа вищої спортивної майстерності» ХОР , 6 – учні  Херсонського вищого училища фізичної культури, 1 – учень ДЮСШ з веслувальних видів спорту  прийняла участь у 10 видах програми Чемпіонату та здобула 48 нагород: – 32 золотих (складає 75% ), – 12 срібних, – 4   бронзових

Веслувальні традиції Херсонщини відомі далеко за її межами, але командний чемпіонат з веслування академічного збірна команда виграла вперше!

Наші спортсмени мають високі спортивні результати і на міжнародній арені і є гордістю  Херсонщини: Міхай Дмитро, Сохатський Сергій, Баклаженко Максим, Михайлов Андрій, Катерина Дудченко, Верастюк Артем, Богоявленський Влад, Міхай Дмитро, Селіванов Олексій і Микола Танцер та інші.

Завдяки співпраці ГО «Федерація  веслування академічного»  з КЗ « Школа вищої спортивної майстерності» ХОР та  Херсонською обласною радою, яка прийняла рішення включити в програму розвитку фізичної культури та спорту Херсонської області  кошти на оновлення матеріально-технічної бази з веслування академічного, а саме закупівлю нових висококласних човнів ми маємо такий високий результат вперше. І впевнені , що не в останнє.

2019 рік – третій рік в олімпійському циклі, і наші провідні спортсмени будуть намагатися здобути ліцензії на XXXII Олімпійські ігри , які відбудуться в Токіо ( Японія).

Херсонщина матиме олімпійські ліцензії, в цьому сумнівів немає!

 

Залишити коментар