Добре знайомий херсонській журналіст Тарас Бузак, який не пройшов до складу Херсонської обласної ради на останніх місцевих виборах нещодавно виставив у соціальній мережі    відвертий пост :

І справді, а що насправді коїться в обласній раді, якщо депутати, які мають свою чітку позицію і в питанні  недопущення продажу за безцінь залишків комунального майна піддаються відкритому  тиску та їх намагаються зняти з керівних посад у Херсонській обласній раді? Останнє засідання комунальної комісії – підтверджує вищезазначений факт. Володимир Шадрін хоча не є членом даної постійної комісії висловлювався вкрай жорстко з приводу своєї позиції щодо недопущення навіть оцінки комунального майна з метою його подальшого продажу. Так  відома Аптека за адресою :м. Херсон, вул. І. Кулика, 133 була оцінена лише у 52 тис. грн. А скільки ж у конверті могло би отримати керівництво обласної ради з тільки цього “вигідного” продажу? Але питання не пройшло… Гроші не дойшли до адресатів, прізвища яких всім відомі.

Тому будемо чекати за засідання Президії , де “під соусом”  розгляду питання “Про внесення змін до рішення VІІІ сесії  обласної ради VІІ скликання від 18 жовтня 2016 року № 243 «Про оновлення переліку постійних комісій обласної ради VІІ скликання, їх персонального складу та положення про них»  будуть намагатися змінити голову постійної комісії комісії  з питань   міжнаціональних відносин, культури, науки, освіти, молодіжної політики, фізичної культури та спорту, курортно-туристичної діяльності Володимира Шадріна на його однопартійку Галину Гондареву.

Але…. Є спортивна спільнота, яка збирається прийти до стін обласної ради 12 жовтня 2018 р. і під час сесії прояснити чітко своє бачення того, що таке спорт і кого  саме вони бачать на посаді голови своєї профільної комісії. Судячи з всього, далі буде…

Залишити коментар