Останнім часом сторінки інтернет-видань охоче висвітлюють заходи на зразок – «сніданок з губернатором», «обід з міністром», «молитовний сніданок» тощо. А от «Кави з депутатом» ще ні в кого не було! «Інноваційний» захід був проведений у 2-ому Таврійському мікрорайоні (в межах вулиць Покришева, Володимира Великого (в минулому – Ворошилова) і Тарлє) з ініціативи депутата Херсонської міської ради Ігоря Токарєва. Він запросив для неформального спілкування «без краваток» голів місцевих ОСББ – обговорити важливі проблеми мікрорайону та намітити шляхи їх вирішення, а також, обмінятися думками з того чи іншого приводу. Отже, звичайна (проте смачна) кава в приміщенні гостинного ОСББ «Росток» стала приводом для серйозної та конструктивної розмови з гострих житлово-господарських питань! На початку зустрічі Ігор Токарєв звітував щодо зроблених справ ним, як депутатом, а потім попросив голів підвести підсумки проведеної роботи за 2017 рік.

Ще у 2016-17 роках було виконано ремонт асфальтового покриття, зокрема, внутрішньо дворових проїздів та біля будинків по вулицях Володимира Великого, Покришева і Тарлє, ремонти житлового фонду(дахи, труби каналізації та опалення у підвалах), облаштовано 90% освітлення 2-го Таврійського мікрорайону (зокрема, відновлені стовпи з ліхтарями).  Також, мешканці мікрорайону мають гарну пішохідну доріжку (зроблена тротуарна плитка) довжиною 1 км 200 метрів через увесь район, яка повністю освітлена. З 2017 року у внутрішніх дворах житлових будинків встановлені енергозберігаючі лампи. В планах – поміняти всі традиційні натрієві лампи на ефективні світлодіодні у всьому районі.

Другий Таврійський був заселений херсонцями у 1986 році, і за тридцять років тут накопичилося багато невирішених проблем. Вищезгадані результати проведеної на окрузі діяльності поліпшили проживання понад 15 тисяч мешканців цього мікрорайону. А ще скільки роботи попереду! Проте депутат Токарєв та голови ОСББ не збираються зупинятися на досягнутому. Складені робочі плани на 2018 рік з урахуванням побажань та прохань мешканців 2-го Таврійського, які вони передали депутатові через голів ОСББ. В цих планах на одному з перших місць стоїть благоустрій дитсадків та школи № 45. Планується виконання реконструкції входу в цю школу. Крім того заплановано, за традицією, організація та проведення для дітей та їх батьків святкування в районі Дня захисту дітей та Дня Спорту. До ювілейної дати – 240 років із дня заснування міста Херсона – депутат Ігор Токарєв та голови ОСББ виконають цілий ряд нових завдань у справі відновлення житлового господарства 2-го Таврійського мікрорайону. Тож святкувати буде що!

Залишити коментар